جستجوهای پرطرفدار

قیمت میلگرد بستر

این سازه محکم و مقرون به صرفه می تواند در استحکامات ساختمانی بسیار حائز اهمیت باشد میلگرد بستر از سیم های فولادی در ضخامت های چهار میلی متری تولید می شوند. برای اینکه میلگرد بهتر در دیواره های ساختمانی قرار بگیرد از آج استفاده میکنند تا ملات و بتن سازگاری بهتری داشته باشد این محصول ضد زنگ و ضد فرسایش است که خیال سازندگان ساختمانی برای استحام و مقاومت ساختمان راحت میکندواهد بود.

...

تاریخچه میلگرد بستر

اولین بار در سال ۱۸۱۳ میلادی در اروپا بود که از میلگرد بستر در ساخت بناها استفاده شد. اروپاییان دریافتند در برابر تکان های شدید زمین میتوانند با این شیوه از سرمایه انسانی و مالی خود مراقبت کنند. سپس از حدود ۷۰ سال پیش استفاده از این روش در آمریکا نیز مرسوم شد. آنها برای ایجاد روش استاندارد بکار گیری آیین نامه ای را تهیه کردند. در حال حاضر بسیاری از کشور های اروپایی نظیر استرالیا، کانادا و نیوزلند از این مدل میلگرد ( میلگرد بستر ) در بناهای خود استفاده میکنند.سال ها است که در ایران بحث های پیرامون حوادث طبیعی جریان دارد اما متاسفانه توجه چندانی به راه کارهای عملی نمی شود و هر بار با وقوع زلزله در نقطه ای ازکشور مدتی در این باره صحبت می شود و پس از مدتی همه چیز به دست فراموشی سپرده می شود . مهم ترین عامل بروز فاجعه در زمان وقوع زمین لرزه سودجویی بعضی از سازندگان که به بساز و بفروش معروف هستند می باشد. از سال ۱۳۹۲ با انتشار رسمی مبحث هشتم مقررات ملی ساختمان این میلگرد در ایران نیز دارای آیین نامه ملی گردید.امید است تا در آینده ای نه چندان دور بناهای ساخته شده در ایران نیز از مقاومت مطلوبی در برابر حوادث طبیعی به خصوص زمین لرزه ها برخوردار شود.. 

انواع میلگرد بستر

میلگرد بستر در سایز های مختلفی طراحی و تولید می شود میلگرد بستر ۱۱ خرپایی میلگرد بستر 15 خرپایی و میلگرد بستر 505 خرپایی

انداره و سایز های میلگرد بستر

میلگرد بستر در سایز های و اندازه های مختلفی ساخته می شود میلگرد بستر از مفتول فولادی آجدار با قطر 4میلیمتر و در عرض زخامت دیوار است .تنش تسلیم میلگرد بستر 485مگاپاسکال است همچنین مقاومت میلگرد بستر 550مگاپاسکال است

قیمت میلگرد بستر

برای تهیه میلگرد بستر مراحل طولانی سپری می شود .مراحلی چون تهیه مواد خام برای میلگرد بستر. کشش میلگرد بستر . برش میلگرد بستر و مراحل خم کاری و جوش میلگرد بستر و در آخر آب کاری میلگرد بستر تمامی این هزینه ها در قیمت میلگرد بستر موثر است.و تمامی قیمت های میلگرد بستر به این عوامل ارتباط مستقیم دارند .تلاش ما این است با استفاده از تیم مجرب با کم ترین هزینه و بهترین کیفیت میلگرد بستر را عرضه و تولید کنیم.

ویژگی های میلگرد بستر

ﺗﻮزﯾﻊ ﮐﺮﻧﺶ و ﻧﯿﺮو در ﻣﻘﻄﻊ دﯾﻮار ﺑﻨﺎﯾﯽ ﺑﺎ ﻣﯿﻠﮕﺮد ﺑﺴﺘﺮﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪه ﺷﮑﻞ ﺧﻤﺶ اﻓﻘﯽ و ﻗﺎﺋﻢ ﺑﻪ ﻫﻤﺮاه ﺿﺮاﯾﺐ ﮐﺎﻫﺶ ﻣﻘﺎوﻣﺖ ﺧﻤﺸﯽ در دﯾﻮار ﺑﻨﺎﯾﯽ داراي ﻣﯿﻠﮕﺮد ﺑﺴﺘﺮ با در نظرﮔﺮﻓﺘﻦ ﻣﺸﺨﺼﺎت اوﻟﯿﻪ ﺑﺮاي ﻣﺼﺎﻟﺢ و ﻣﻘﺎدﯾﺮ ﺣﺪاﻗﻠﯽ ﺑﺮاي ﻣﻘﺪار ﻣﯿﻠﮕﺮد ﺑﺴﺘﺮ، ﻣﻘﺎوﻣﺖ دﯾﻮارﻫﺎي ﺑﻨﺎﯾﯽ در راﺳﺘﺎي ﻏﯿﺮﻣﺴﻠﺢ و ﻣﺴﻠﺢ ﺗﻌﯿﯿﻦ ﻣﯽ ﺷﻮد .

بهترین میلگرد بستر در ایران

شرکت میلگرد بستر mph با بهره گيری از تجهيزات و دانش کافی و با هدف ارايه محصولات صنايع مفتولی و همچنين مشاوره در زمينه های فوق در سال 139۴ تاسيس گرديد. ما در این واحد در راستای خدمت به صنعت کشور همواره کوشيده ایم که با توجه به صداقت کاری و ارايه کيفيت بالای محصولات گامی در جهت خودکفايی کشور برداشته باشیم.